Přerovská válka skončila remízou

Přerovská válka skončila remízougalerie

Mladší žáci vyleštili barvy HK Kroměříž do krásných a svěžích, nepoddajných tónů. Zubři měli s naším klubem plno práce a jejich aréna jen taktak odolala! Remízou 1:1 končí úvodní dějství – no a ve druhém to rozjedeme!

Odskočíme sebevědomému Přerovu až na 3:5 a stále nemáme dost. Na výkonu se jistě najdou chybky, ale v celku jsme silní. Hlava čistá, srdce v přetlaku vůle a víry po vítězství... A pak přijde minuta M, masivní a magická! Ve 47. minutě padnou 3 góly jen za 25 vteřin!!! V pořadí: Přerov, Kroměříž, Přerov. Vedli jsme zkrátka i 4:6... Jak jste si však všimli, Zubři sníží okamžitě a posléze, posléze i vyrovnají.

Bitva "na Hanáckém poli" končí tenisovým skóre 6:6. Jednou to tam rozhodneme!