Povinné body vyvezli junioři z Nového Jičína

Povinné body vyvezli junioři z Nového Jičínagalerie

"Nikoho nepodcenit, loupit venku tříbodově, makat!" Tak si řekli naši junioři a takto došli i k vítězné metě. První třetinu odehrají Hanáci velmi dobře. Zasejí semínko úspěchu, zavlaží a ošetří. Ale pak čekají, čekají a prováhají 2. část duelu... Ve 3. třetině osvědčí Kroměřížští svou produktivitu a po dvou brankách končí zápas v poklidu.

Vedení se ujmou Hanáci v úvodním dějství zásluhou Kuby Apolenáře. Od modré až na útočnou modrou jej vysune Adam Macík - Kuba se prosadí bekhendovou střelou s dorážkou. V závěrečné části zvýší hosté na 0:2. To si najedou dva na jednoho a David Hubík pálí z první.

Nevšední lahůdkou bude závěrečná pečeť v podání Vojty Kudličky. Vyjede si z rohu s nutkavým pocitem dostat puk do "země zaslíbené". Stahovačkami se zbaví tří protihráčů. Jako zakončovatel bude chladnokrevný.

Jmenujme (a vyzdvihněme) opět svého brankáře! Tentokrát chytal "náhradník" Ríša Pražan a znovu, znovu byl báječný: Připsat si nulu v Prostějově i v Novém Jičíně není žádná samozřejmost. Juniorka HK Kroměříž má gólmany, které jí může závidět celá liga. Super, kluci!