Porazili Bobry (skoro) s nulou

Porazili Bobry (skoro) s nulougalerie

V Lize mladších žáků přivítalo "béčko" mladších žáků Bobry z Val-Mezu a tribuny od počátku viděly vyrovnaný hokej. Naši usilovali více o hru nátlakovou, kdežto Bobři věřili ve své protiútoky. Žádný tým není dlouho schopen skórovat. Ve 12. minutě nedotáhneme znamenitý sólový únik a ve 14. minutě odpoví soupeř svojí stoprocentní šancí. V 17. minutě zúročí Kroměříž svůj tlak a tah na bránu a ujímá se vedení. Třetinu vyhraje 1:0.

Druhé dějství otevřou Hanáci druhou trefou. A když ve 28. minutě přidají radost třetí, vypadá to na bezproblémový vývoj zápasu. Tak dobře naši hrají! Tak se derou do předbrankového prostoru, takovou chuť mají po gólech! Hosté z Valašského Meziříčí se staví na odpor, přidají a opakovaně Hanáky ohrožují. V čase 38:56 skórují z trestného střílení ve vlastním oslabení. Vedeme teď 3:1 a nemáme ještě "vyhráno".

Do 3. třetiny vjedou lépe hosté. Vypracují si hned tři šťavnaté možnosti. Jako mucholapka je zneškodní ztělesněná jistota, brankářsky okouzlující Dan Kobliha. Ve 45. minutě fantasticky zabojuje náš útočník na levém křídle a získá kotouč pro dva spoluhráče. Vedeme rázem 4:1. Val-Mez se hotoví k revanši a napráší s gustem břeskné artilerie tyčku. Jenže urodí se na domácích čepelích! Právě "angličanem" skórujeme v 56. minutě. V posledních vteřinách poutavého duelu si dojdou Hanáci pro šestou pečeť.

Výsledek trochu klame – Bobrům slušelo pojmenování po patronu, který kouše, hryže, je nepříjemný. Dostali z nás to nejlepší. Úspěchem našeho týmu a vizitkou osobní je (s výjimkou oné penalty) čisté konto Koblihovo po 60 minut zápasu!