Pohledný zápas v Brumově měl pro náš dorost přísnou pointu

Pohledný zápas v Brumově měl pro náš dorost přísnou pointugalerie

Dorostenci navázali v nabitém víkendovém programu v neděli v Brumově-Bylnici. Finálová skupina je hezky česky prostě "finálová" a není v ní slabých soupeřů. Brumov byl doma nepochybně mírným favoritem. V první třetině byl lepší, nebo snad důraznější, jasně nás přestřílel.

Hanáci se bili srdnatě, makali a celý duel odjezdili trpělivě a poctivě. Na všech postech. Že nás domácí v tom úvodu přestříleli 15 ku 3? Gól nám nedali, měli jsme stáhnuté rolety Míši Tučka v bráně a důsledné defenzivy. Gól jsme šoupli my a po 1. dějství vedli.

Druhá třetina už bude na proměněné šance bohatší a každé z družstev si připíše dvě branky. Hokej se jen míhal, otáčel od brány k bráně, týmy si nic nedarovaly. Krásný zápas.

Je někdy kruté, když těsné vedení ztratíte v posledním čase, "čásku", a když hned nato, k dovršení zápasové loterie, ještě prohrajete! Stalo se to teď nám, vašim Hanákům... Dorost Brumova se prosadil na poslední chvíli a vyrovnal na 3:3 dvě a půl minuty před sirénou. A ani penaltové nájezdy nám nebudou přány. Brumov ještě stihne dosáhnout na všechny tři body, stihne i tu vítěznou trefu.

Všechna čest, oběma celkům! Valašský Brumov viděl v neděli moderní hokej, v plném nasazení.