Po divokém výsledku remíza starších žáků s Brnem

Po divokém výsledku remíza starších žáků s Brnemgalerie

Starší žáci hostili Warriors a od začátku byli lepší. Některé větší šance ale promrhají a v 11. minutě vytěží z minima maximum náš soupeř. Vede 1:2. Okamžitě mu však ujíždí Mirek Holinka a z parádního brejku vyrovná. Jsme nadále aktivní a do konce třetiny po zásluze otočíme na 3:2.

Ve 2. části jsme produktivní a zanedlouho máme náskok 5:3. Ve 33. minutě je pokryt řízný brejk Warriors. Hokej se přelévá a ve 35. minutě snižuje Brno na 5:4. V závěru třetiny nás Warriors zatlačí, bráníme se zuby nehty. Stačí nám jediný kloudný útok "pětiminutovky" a Marek Šišák vloží puk do klece už pošesté!

Do 3. pasáže vletí Brno jako jeho "výživný Drak" a třemi trefami obrací na 6:7. Je to sprcha ledová, jako na studentských kolejích... Hanáci však odčarují brněnský fortel v 50. minutě... Vyrovnají na 7:7! V 57. minutě vezme Marek Šišák puk před vlastní kasou (ve stoprocentní šanci), prokmitne celým kluzištěm, nevyjde to jenom v koncovce... Jsou to nervy jako na Kanadském poháru. Minutu před koncem lapí gólman tutovku Warriors. Třináct vteřin před poslední sirénou si vymůžeme přesilovku. Vyhrát ale nestihneme.