Oslabení starší žáci dostali lekci od Techniky

Oslabení starší žáci dostali lekci od Technikygalerie

"Áčko" starších žáků hrálo doma s Technikou Brno a zaostávalo už od začátku. Směrem dopředu toho moc nevymyslíme a dostáváme branky. V úvodu souboje tři. Naše útoky či šance jsou ojedinělé. Aktivnější, hokejovější je soupeř.

Ve 2. třetině Technika přidává k náskoku a za stavu 0:6 těžknou naše nohy o to více. V polovině duelu trefí hosté tyčku. V podstatě vidíme hokej na jednu bránu.

Ve 3. dějství inkasujeme branek až příliš. Technika ale maká až do posledních vteřin, v 60. minutě svede dva tři útočné souboje dát gól čtrnáctý... Prohrajeme 0:13. Tým Hanáků byl hodně oslaben, ale v průběhu zápasu ztratil vůli, sebevědomí.