Oslabené starší žáky Ostroh přejel

Oslabené starší žáky Ostroh přejelgalerie

"Béčko" starších žáků přivítalo Uherský Ostroh. Ten byl jasným favoritem, i tabulkově. Tlak měl většinu 1. třetiny, ovšem dlouho, dlouho se neuměl prosadit střelecky. Až v 18. minutě dá vedoucí branku. Naše obrana "tu jednu podstatnou" chybu udělala...

Ve 2. části pokračuje nadvláda hostů, a ti se podruhé trefí ve 28. minutě. Na naší straně není šancí a útočné aktivity, opravdu není cesty, jak hosty ohrozit. Chybí lepší pohyb. V polovině zápasu se nabídne Ostrožan na útočné modré a sólový průnik dokoná mistrovsky. 0:3. Je ale smůla, že hrajeme většinu duelu v devíti, po zranění Filipa Šuléře. Naši hráči se museli předhánět, maximálně vypomoci, ale ránu zacelili. Ve 33. minutě prohráváme 0:4.

V závěrečném dějství Ostroh zcela dominuje a s trvalou převahou zvítězí 0:9. Obětavý, připravený brankář Kobliha a defenziva posledních zbytků sil alespoň ligovému lídrovi nepovolili "desítku".