Orlová doma přetlačila naše dorostence

Orlová doma přetlačila naše dorostencegalerie

Dorost nastoupil na ledě "nečitelné" Orlové, soupeře, o němž věděl pramálo. Orlová si ale "lepší" verzi finálové skupiny jistě zasloužila a doma spíše ona byla favoritem. A také už 1. třetina je vyrovnaná a navodí obrázek pro celý duel. Domácí jednou potká střelecké štěstí, ale naše manko 1:0 mnoho neznamená.

Ve 2. části je lepším dorostem ten v barvách HK Kroměříž. Škoda že zahazuje své velké šance, minimálně tři byly vyložené. Nicméně je vyrovnáno na 1:1.

V závěrečné pasáži se snažíme, kam naše vůle a kvality sahají, utkání rozhodnout. V tomto úsilí se nevyhneme dvěma chybám, jež domácí potrestají. Měli však i štěstí, v této třetině měli bytelné možnosti tak tři. Dvakrát ale udeřili a slavili výhru 3:1.