Nový úspěch béčka mladších žáků! Remíza s Břeclaví

Prvoročáci mladších žáků mají jistě ještě rezervy, ale zatím nás příjemně překvapují... Hlavně mají hokejové srdíčko a jako bonus sbírají ligové body. V domácím zápase s Břeclaví šli Hanáci do vedení o dvě branky, a byl to po 1. třetině náskok zasloužený. Ve 2. části hosté své manko sníží, nabírají silný vítr do hokejových plachet. Břeclav má více ze hry, a tak se naši všemožně snaží udržet nejtěsnější vedení. Nepodaří se a inkasují minutu a vteřinu před přestávkou. Třetí třetina pak nabídne opět hokej nahoru a dolů, třebaže útoky břeclavského favorita jsou nebezpečnější. Hanáci hrají opravdu obětavě a uhájí remízu 2:2. Díky přesilovkám mohli i zvítězit, ale dělba bodů je spravedlivá.