Nouzová sestava žákovského áčka nestačila Třebíči, hráči ale nezklamali

Nouzová sestava žákovského áčka nestačila Třebíči, hráči ale nezklamaligalerie

Starší žáci Kroměříže se pro utkání s Třebíčí potýkali s problémy se sestavou. Nastoupí i borci o dva roky mladší a z obvyklého kádru nemnoho jmen. Hanáci se snaží, bojují, ale protivník je lepší od prvních minut. Ztratíme úvodní třetinu 0:4.

Zkraje 2. dějství je tempo hry Třebíče nevalné a naši toho využijí ke dvěma pěkným šancím. Měli opravdu smůlu, trefa byla na spadnutí. A soupeř ujede a zvýší na 0:5! Zatlačí nás, zasype střelami, ale brankář Hanáků je připraven. Ve 35. minutě vsítí hosté slepené góly a vedou už 0:7. Ve 37. minutě je brankář Kryštof Pejcha otřesen, střídáme ho. A nová tvář v kleci Dan Kobliha se ihned blýskne lapeným únikem. Třebíč vede po 40 minutách 0:8.

Ve 3. části skórují i Hanáci. Nemají se za co stydět, obstáli. Bojovali, a nejen za čestný výsledek. Hra odpovídala dnešním možnostem. Podlehnou 1:8. Třetí třetinu vyhrají...