Nejmladší žáci Kroměříže měli v krajské lize trpkou premiéru

Nejmladší žáci Kroměříže měli v krajské lize trpkou premiérugalerie

Silný soupeř čekal na naše mladší žáky "D" už na ligový úvod. Do utkání ve Vsetíně přitom naši benjamínci nevstoupili špatně a 1. třetinu s Valašským hokejovým klubem zremizovali.

Naše přání a předsevzetí však ve 2. části Vsetín překazil. Ovládl své vlastní kluziště a měl i střeleckou fazonu. Nasázel za 20 minut 7 branek. S mankem 9:2 už nešlo moc udělat, nakonec mladší žáci VHK Vsetín zvítězí 13:3.

My jako rodiče a fanoušci však hráče známe a víme, že po prvním nezdaru v ničem "nepoleví". V tréninku, v hokejové práci a radosti. Liga je dlouhá - budeme vyhrávat.