Možná jde i o klubový rekord... To, co čeká naše týmy, to se ještě nestalo!

Hokejový klub Kroměříž má před sebou rekordní víkend – minimálně pro tuto sezonu! Mezi deseti družstvy se nasbírá (vynechejme pátek – hraje se i dnes) v sobotu a neděli 1 turnaj a 14 utkání. Šest hokejových part Kroměříže podstoupí dva duely...

O mužích bylo již napsáno dosti – soupeř je čeká vynikající, Uherský Ostroh v domácím prostředí. Favoritem nejsme, ale umíme slušně zahrát i venku (výhry z Brumova, Vyškova, Brodu...), věřme, že i Ostrohu dáme více než zabrat.

Juniorka se představí už dnes. V pozdním čase (od 19:45) přivítá Bobry s Val-Mezu. Hrává s nimi zápasy hodně zajímavé, dokáže předvést výkon krásný, ale i (zbytečně) utkání ztratit. V neděli jedeme do Brna. Ke kandidátovi na návrat do Extraligy juniorů, HCM Warriors.

Dorost zamíří v sobotu do Poruby, k ligovému lídrovi. Doma sehrál s výtečnými Ostraváky zápas hodnotný, sympatický. A těžký úkol připadne Kroměříži i na neděli. Další z "derby", z "klasických" bitev, s rakouskými EHC Lions. Píšu "derby" – viděli jsme proti cizincům jeden z vrcholů svého družstva. Opakovat, opakovat!

Pořádnou porci času na ledě budou polykat žákovské "béčko" a "déčko". V sobotu se doma utkají s Brumovem, v neděli jedou do Val-Mezu. Zvláště "D" tým mladších žáků by měl nalézt své nedávné výhry a bojovat a "vydřít jackpot". Třeba doma s Brumovem zkraje sezony zaválel a přestřílel ho v závěru zápasu. Výhra 6:3 chutnala sladce...

V sobotu se u nás těšíme na konfrontaci s elitními žákovskými borci Zlína. Věříme, že naše "áčko" i "céčko" budou hrát soustředěně a v mnoha věcech se i Zlínu vyrovnají.

Také čtvrťáci mají letos dvě družiny. Pustí se teď o víkendu do dvou a dvou zápasů. "Ačko" potká Brod a Hradiště a "béčko" Zlín a Brod. Snad se něco vyhraje – moc bych si přál úspěch "béčka"!

A s turnajem v mini-hokeji pamatuje hostitelská Kroměříž i na druháky... V neděli v čase 16:15 až 20:15. Utkáme se s Brodem a Hradištěm. Do toho, borci, do toho! Jezděte jako "Jezdci", létejte jako "Letci", roztočte na ledě "Hurikán"...

Hokejový víkend

pátek 11. 1.
junioři hostí Valašské Meziříčí (19:45)

sobota 12. 1.
mladší žáci "D" hrají doma s Brumovem-Bylnicí (9:15)
starší žáci "B" doma proti témuž klubu (11:15)
4. třídy "A" přivítají Uherský Brod (13:30)
mladší žáci "C" čelí doma Zlínu (15:45)
starší žáci "A" se postaví doma Zlínu (17:45)

dorost se ukáže v Porubě (11:30)
4. třídy "B" jedou do Zlína (15:30)

neděle 13. 1.
dorost nastoupí doma proti EHC Lions (9:15)
4. třídy "B" hostí Uherský Brod (11:45)
4. třídy "A" přivítají Uherské Hradiště (14:00)

turnaj 2. tříd (naše zápasy s Brodem a Hradištěm) se hraje od 16:15 do 20:15

junioři účinkují v Brně s Warriors (10:43 – to není překlep, "to je Brno")
muži v Uherském Ostrohu (17:00)
mladší žáci "D" míří do Valašského Meziříčí (9:00)
starší žáci "B" hostují rovněž ve Val-Mezu (11:00)