Mladším žákům se nepovedl těžký duel v Brumově

Mladším žákům se nepovedl těžký duel v Brumověgalerie

"Déčko" mladších žáků v Brumově-Bylnici neuspělo výsledkově, zklamalo i výkonem. Domácí byli po všech stránkách lepší. Věděli jsme, že nás na Valašsku čeká po ligové pauze těžký zápasový test, velká síla favorita. Od 2. třetiny se ale náš odpor, schopnost bitvu "soupeři maximálně znepříjemnit" rozpadly.

Hanáci přitom nezačali zle a za 1. třetinu je můžeme pochválit. Drželi s Brumovem (v zápalu i výkonu některých jednotlivců) krok a ztratili to dějství pouze 3:2. Pro další fáze zápasu to však "nic neznamená". To nás protivník "přejede", v číslech dvakrát 5:0. Hanáci nestačili v bruslení, a to i vinou narůstajícího manka branek... Potom se už hraje špatně, hlava ztěžkne a tělo taky. Hanáci se protrápili k porážce 13:2. Domácí je přehráli snad ve všech dovednostech.

Není to první větší porážka v tak dlouhé (sedmiměsíční) sezoně. Pokud se však od září něco nepovedlo, Kroměřížští se vždy oklepali a příští zápas byl jiný. Cenných, osobně říkám, že krásných výher má nejmladší žákovská parta více než vyšších porážek. Podle zkušeností se sezonou věřím ve vítězné body týmu ještě v březnu, před ligovým finišem!