Mladším žákům se nedařilo. Odjížděli s prázdnou ze Zlína

Mladším žákům se nedařilo.  Odjížděli s prázdnou ze Zlínagalerie

"Céčko" mladších žáků ve Zlíně neuspělo. Asi jsme od týmu čekali více. "Nějaké" body už v elitní žákovské lize nasbíral, několikrát potěšil... Přesto prohrál v krajském městě jednoznačně.

Je těžké se zápasem cokoli dělat, když úvodní třetinu ztratíte 4:0... S tím by měla problém jiná, starší družstva, ne tak mladší žáci. Snad se ze Zlína a jeho domácího ledu dali spoutat respektem, snad do toho soupeř šlápl a byl prostě lepší...

Musíme ovšem své borce pochválit za hru i za přístup ve zbylých dvou pasážích. Hokejový zápas nemá minut dvacet, ale šedesát. Naši se s tím porovnali v duchu sportovců. Ve zbylém čase budou Zlínu rovnocenní a odjedou od Beranů s přijatelnou porážkou 8:3.