Mladší žáky Hanáků a Slovácka rozsoudila jen remíza...

Mladší žáky Hanáků a Slovácka rozsoudila jen remíza...galerie

V neděli se mladší žáci utkali doma s Hradištěm. Úvodní dějství je vzácně vyrovnané, týmy se o rozdílový gól přetahují a rodiče už tuší resumé třetiny na číslech 2:2. Hanáci ale trestuhodně inkasují 12 vteřin před sirénou a 1. třetinu prohrají 2:3.

Ve 2. části zápasu se nám hned třikrát podaří vyrovnat. Máme stále rezervy v útočném pojetí, kdy své akce taháme až před bránu. Výborný gólman hostů maximum takových střeleckých pokusů pochytá. Hradiště řeší své brejky na dva doteky přes celé kluziště. Jedinou přihrávkou přes dvě čáry a následným únikem skóruje Slovácko na 4:5. Obrana nechá vyniknout brankáře Koblihu více, než je zdrávo. Uvidíme, co přinese 3. třetina – na tabuli svítí stav 5:5.

Třetí dějství lze rozfázovat natřikrát. Nejdříve je aktivnější a nebezpečný soupeř, ale poté naváže dlouhá silná mezihra našich. Máme pásmo, máme šance, ale na trefu nedosáhneme. Hradiště se v našem pásmu nedočká buly devět deset minut. V závěru hosté přidají a opakovaně nás sevřou. Třemi mistrnými zákroky zachrání remízu Dan Kobliha.