Mladší žáci si to v Třebíči ohlídali frajerským závěrem

Mladší žáci si to v Třebíči ohlídali frajerským závěremgalerie

Naši mladší žáci, ti, kterým říkáme "céčko", mají to "céčko" jako copyright hokejové žízně a svěží, tepající bojovnosti. Poradili si dnes s Třebíčí jako Washington Capitals v květnu a červnu s těmi, co byli i proti hokejové touze křtěni jako favorité... S domácím favoritem totiž naši borci vyběhnou a body té Třebíči, ani bod nevzklíčí!

Mladší žáci "C" podstoupili v Třebíči náročný, vyrovnaný souboj. Dílčí skóre prvních třetin bylo natěsno a při průběžném stavu 3:3 musela rozsoudit dva odvážné celky až finální třetina. A ta? Ta bude naší "krasojízdou", písní na velkou partu malých Hanáků, písní, jejíž zvuk a verše našly svůj soulad ve zručných hokejkách, v zápalu, nadšení, v samotných srdcích.

Hanáci za to vezmou ve 3. dějství podle našich představ a favorizovaným domácím se stanou "loupežníky". Vyloupí ten chrám Vysočiny, hrají s gustem i talentem a z vítězství 4:7 se těší zcela zaslouženě. Hodně věcí si dnes osahali a ten cíl, to pravé dokázali.