Mladší žáci se na Kometě překonávali déle než 2 třetiny

Mladší žáci se na Kometě překonávali déle než 2 třetinygalerie

Kometa Brno je v elitní lize mladších žáků lídrem, který "nám to vede" o 6 bodů, o 3 zápasy! Za této konstelace mířili do Brna Hanáci, aby se poprali s mladým osudem. Zahráli si pod Špilberkem Velký hokej a poraženi byli čestně.

Naše parta bojovníků se tužila zvláště těch 40 minut, tedy většinu duelu, ne však zápas celý... Síla domácích je zjevná, je kladena očím publika výkony jednotlivců a novými góly. Přesto se držíme dobře a po 2. třetině ztrácíme 3:2.

Závěr už Hanákům nastaví tvář odvrácenou, vítězný ozón Komety nelze rozptýlit, utkání zdramatizovat. Kometa byla o kus dál, je to ale v této kategorii jeden z nejlepších celků na Moravě. Naši hráči bojovali, jejich výkon měl duši a smysl.