Mladší žáci prohráli přestřelku s Warriors

Mladší žáci prohráli přestřelku s Warriorsgalerie

"Céčko" mladších žáků hrálo i v neděli a pozvalo si brněnské Warriors. Inkasuje smolný gól hned na začátku. Poté tvoří hru a má i šance. Nedokáže je však proměnit. A Warriors se vrhnou do brejku a po dorážce volného borce vedou 0:2. Brzy přidají i třetí trefu. Naše obrana je pomalá a hosté to do kasy "dokvedlají" Naštěstí přijde okamžitá odpověď, zmírníme manko na 1:3. A od 16. minuty jsme na dostřel, prohráváme 2:3. Tři vteřiny před sirénou může Kroměříž dokonce vyrovnat!

Druhou část začneme stejně, jak končila předešlá, tedy výborně! Rychlými góly otáčíme na 4:3. Opařený soupeř přidá, ale kormidlo si záhy berou naši. Bohužel pětiminutový tlak nezužitkují. Naopak, při hře 4 na 4 je vyrovnáno! V čase 30:37 jede Tomáš Chytil trestné střílení a střelu načechrá dokonale... Podruhé vedeme. Ve 34. minutě vyrovnají na 5:5 hosté po teči v přesilovce. Warriors obrací i na 6:7. V posledních vteřinách můžeme srovnat báječnou souhrou Pochylého se Židlíkem...

Góly týmy nešetří ani ve 3. třetině a v čase 50:00 využijí hosté přesilovku, čímž vedou 7:9. Ve 3. dějství jsou mírně lepší, náskok si hlídají. V čase 58:10 ale dostáváme přesilovku. Posledních 31 vteřin bojujeme bez brankáře, v početní výhodě 6 na 4. Na zisk bodu je však pozdě...