Mladší žáci prohráli na ledě zlínského favorita

Mladší žáci prohráli na ledě zlínského favoritagalerie

V sobotu pokračovala i Liga mladších žáků D. Hanáci jeli do Zlína za Berany a tušili jsme, že je čeká zápas velmi obtížný. To se také potvrdilo a byli jsme vysoko poraženi. Tým se ale ubránil "desítce", a to na cizím ledě taky stojí za zmínku.

Po 1. třetině máme manko jen "decentní", ale v prostřední části se zlínští střelci prosadí hned čtyřikrát. Domácí vedou 6:3. Závěr zápasu už není v naší moci ovlivnit, Beranům vše vychází. Vítězí 9:3. Porážka s favoritem není žádná "pohroma", hráči se snažili, bojovali. Jenom trochu mrzí, že jsme naposledy skórovali ve 29. minutě. Pak už ne.