Mladší žáci potrápili ostrožského favorita

Mladší žáci potrápili ostrožského favoritagalerie

"Déčko" mladších žáků hostilo Uherský Ostroh a úvod zvládlo na jedničku. Hrálo hodně obětavě, zakousnuté do soka i plynoucího času. Hrálo zodpovědně do obrany a činilo se i útočnými výpady. V 17. minutě zvyšují Hanáci už na 2:0. Tímto skóre vyhrají 1. třetinu.

Ve 2. části přidá Ostroh v ofenzivní šikovnosti a brankář Lanšperk vytahuje trumfy svého řemesla. Podrží tým třikrát, a pak počtvrté... V rozsahu několika vteřin ale i tak hosté vyrovnají. Hanáci odpoví pohotově, vedení (3:2) si berou zpět ve 26. minutě. Další průběh třetiny je vyrovnaný, na útok myslí oba protivníci. Hanáci působí odvážně a sympaticky, mají "šťávu".

Ve 3. dějství už bohužel naši benjamínci těsný náskok neudrží. Ve 48. minutě Ostroh otáčí výsledek. Přidáme pak v aktivitě, kupíme útočné akce, i se střelami. Radost nám však není dopřána, naopak v 55. minutě odskakují hosté na 3:5. Hanáci se v neděli hodně snažili, ale soupeř byl hokejovější, o krok dál. Krásně si přihrával.