Mladší žáci políčili na přerovské Zubry

Mladší žáci políčili na přerovské Zubrygalerie

Extraligoví mladší žáci přivítali Zubry a soupeř z Přerova nebyl týmem co loni... Do osudu střetnutí promluví už náš náskok 5:0 po 1. třetině! Hra se nám daří, máme chuť a ctižádost, navíc nám nechybí branky, produktivita. Naše akce jsou jednoduché, ale čertovsky účinné. Je to hezká podívaná...

Ve 2. části se hokej skoro vyrovná. Máme více možností, ano, ale střelecká dominance mizí, naopak Přerov se odvažuje více a častěji. Zubři jako by nevnímali nepříznivý stav, hráli jakoby nanovo. Tento projev byl sympatický. Ve 34. minutě se přesto prosadí Kroměříž, vede teď 6:0. V závěru 2. pasáže jsou dokonce hosté lepší, ale největší šancí je naše pumelice do břevna!

Ve 3. třetině si pomohou domácí ještě třemi góly a v její polovině vedou 8:0. Aktivní jsou oba celky, ale jenom naše družstvo si ve finální fázi umí poradit. V 57. minutě přece jen pronikne k naší pravé tyči přerovská trefa... Odpovíme v okamžení gólem devátým. Stav 9:1 bude konečný, "oné desítky" se nedočkáme. Výsledek trošku "klame", rozdíl to takový nebyl, ale hraje se na góly!