Mladší žáci obstáli v duelu se Žďárem

Mladší žáci obstáli v duelu se Žďáremgalerie

"Céčko" mladších žáků se těšilo doma na Žďár. V Kroměříži poprvé odnepaměti. Naše 4 žákovské týmy byly v sobotu oslabeny. Mladší žáci hráli i tak dobře, bojovali. Soupeř je přehrával fyzicky, měl větší hráče. Hanáci ale souboje nevypouštějí. Naberou manko 0:2, avšak šance mají také. Trefí třeba břevno...

Ve 2. třetině se vypneme k velkému výkonu. Minimálně 10 minut jsme lepší, ale branka zůstane odepřena. V další fázi 2. třetiny soupeř už hru víceméně srovná. Nás mrzí zahozené trestné střílení a posléze ve 36. minutě třetí gól v naší síťce, po rychlém kontru.

Třetí pasáž bude pro Hanáky nejlepší. Žďárské si už "osahali", a i když naberou ztrátu 0:4, snaží se neméně, ne-li víc! Dají krásné dvě branky a výsledek 2:4 učiní čestným. Výkon byl týmový, ukázněný v každém jednotlivci. Přitom je pravda, že jsme mohli ještě gól dva přidat ve 2. i ve 3. třetině!