Mladší žáci neprohráli 4 týdny, rozstříleli Třebíč

Mladší žáci neprohráli 4 týdny, rozstříleli Třebíčgalerie

Také žákovskému "céčku" přijela v neděli Třebíč. Začneme výborně a záhy vedeme. Máme sice převahu po většinu 1. třetiny, ale spalujeme četné šance, míříme často doprostřed branky. Držení puku je cca 70% pro Kroměříž. Přesto koncem třetiny prohráváme 2:4. Makáme ale až do sirény a v čase 19:40 je odměnou 3. gól v třebíčské svatyni.

Hanáci vtrhnou do 2. části jako velká voda, jako nájezdníci. Za 8 minut otáčejí na 5:4 a hokejem se neskonale baví. Šestou trefu přidají po "mazácké" troj-kombinaci, aby pak sedmý kus zasunuli brankáři do klece zívající... 7:4! Hanáci odehrají třetinu přímo skvostnou. Vedou 8:5, hosty téměř nepustili k útočení.

Kroměříž odmítá propůjčit taktovku duelu, neslevuje z bojovnosti a dobrého pohybu. Gól je cítit ve vzduchu či kostech, tribuny se ho dočkají ve 48. minutě. Je už devátý. V čase 50:02 zazáří klukům vstřelená "desítka". Užili si své utkání od fasády do součástek. Závěr nevypustí, přesto ho odehrají zlehka a s přehledem. Výsledek 10:5 je konečný.