Mladší žáci D řádí v lize jako tsunami

Mladší žáci D řádí v lize jako tsunamigalerie

Je to neuvěřitelné, jak si v těchto týdnech vedou a jak strašně chtějí naši žákovští benjamínci! Zamykají do kapsy svých kabel třetí výhru za sebou! Šestou v sezoně! Ještě teď udolat doma ten Brod, a jsme z prvních ztrát pryč – vrženi do kladných součtů... Možná jsme nevelcí vzrůstem, ale naše výkony a vítězství, to je, snad vidíte, "velká násobilka"!

Také žákovské "déčko" bylo ve středu ve Vsetíně posíleno, ale vzhledem k tomu, že celou sezonu hraje proti starším celkům, vůbec to netřeba uvádět. Domácí Vsetín byl zdatný a věřil si a povede ve skóre několikrát. 1:0, 2:1, 3:2. Hanáci se ale svědomitě dotáhnou a z toho nejlepšího berou pak ve 3. třetině...

Ve 3. třetině Valachy předčí ve mnoha a mnoha směrech. Získají důležitý náskok 4:6, poté inkasují, aby dohmátli k cennému triumfu 5:7. A to ještě dvakrát trefí tyčku, a to týmž hráčem, jenž se mi "hrozně fajn" chlubil. To jenom dokládá, jak moc ti naši hráči touží po výhrách a gólech, po hokeji, který si zamilovali. Tento celek má sílu v srdci a hlavě. Kde udělá chybu, a tam, kde zaváhá, hned se hledí napřímit, vše odčinit, vyrazit vpřed.