Mladší žáci D neměli v neděli den D

Mladší žáci D neměli v neděli den Dgalerie

"Déčko" mladších žáků prohrálo na ledě posledního Hradiště. Zdůrazňovat, zviditelnit v této věkové kategorii (u desetiletých kluků) roli favorita je ale holý nesmysl. Někdy s vámi hraje domácí prostředí, někdy pouští vzduchové bubliny vaše forma nebo nesedí soupeř anebo chybí pár hráčů.

Je pravda, a není náhoda, že nás Uherské Hradiště přetlačilo v každé dílčí třetině. Minimální výkyvy ve vývoji skóre zase dokládají, že se hrál zápas vyrovnaný. Vždycky ale drobty, maličkosti nabily střelcům a snaživcům domácích.

Manko jsme v zápase sbírali postupně, a ani ztráta 5:2 po dvou třetinách nemusela být zásadní. Bohužel se to v neděli v Hradišti sčítalo a nasbíralo, takže se Hanáci museli srovnat s porážkou 8:4.