Mladší žáci D zůstávají bez výhry. S Brodem neměli nárok

Mladší žáci D zůstávají bez výhry. S Brodem neměli nárokgalerie

Žákovští benjamínci čelili doma Brodu a měli bídný začátek. Za pár minut prohrávali 0:3. Hosté budou i nadále útočnější, před brankou si rozdají krátké přihrávky mezi dvěma třemi hráči. Někdy zkusí dorážku. Obsazujeme je jenom chabě. Ve 13. minutě rozezní Brod naši tyčku. Čtvrtý gól opět vyvěrá z obranné nedůslednosti. Hostující Spartak získá 1. třetinu 0:5. Náš brankář je na gólech skoro bez viny, "byl na to sám".

Druhou třetinu nebudeme komentovat. Jak se vyjádřil kamarád, hráči už byli z výsledku "zblblí" natolik, že vázly nejenom přihrávky, pohyb a nasazení... Byl to hokej jednoho týmu, hosté vedou 0:13!

Ve 3. části vsítíme gól čestný a poté za stavu 1:17 držíme neměnné skóre bezmála 10 minut... Snažíme se, ale dneska na to nemáme. Prohrajeme 1:20. Podpořme kluky a holky do nových zápasů. Rozhodně mají na víc.