Lvy dvou národností zkrotil dorost penaltami

Lvy dvou národností zkrotil dorost penaltamigalerie

Kroměřížský dorost se v sezoně už potřetí utkal se Slováky a Rakušany EHC Lions. Jednou byl totiž duel kontumován v náš prospěch, nehrálo se. Dvakrát (jen o prsa, nejtěsněji) zvítězili Lions. V neděli teď Hanáci výborného protivníka udolali poprvé. Přesto měl náš výkon výkyvy a úroveň naší hry je hodna pochval spíše jen ve 2. třetině.

Hanáci se podobně jako v Hradišti dlouho (rozpačitě) "probouzeli" a ztratili úvodní dějství 1:0. Možná to skóre bylo i lichotivé. Ve 2. části na sobě naši zapracují a výrazným rozdílem zápas otáčejí. Zčásti je to ale na škodu, neboť se do 3. třetiny pustíme s pocity "mistra a velmistra". Domníváme se, že nezbývá než "načatého" soka dorazit. Nestane se a bojovní "Lvi" dovedou po remíze 5:5 duel k nájezdům.

Penaltová loterie nabídne 5 sérií a my ji rozhodneme třemi góly ku dvěma. Vítěznou branku zaveze do klece Dan Opravil. Je celkem škoda, že naši dorostenci neudrží kvalitu a nasazení po většinu (nejednoho) zápasu. V Rosicích se "mělo vyhrát jinak" – za všechny 3 body!