Kometa deklasovala mladší žáky Kroměříže

Kometa deklasovala mladší žáky Kroměřížegalerie

V sobotu přijela do Kroměříže brněnská Kometa a v utkání mladších žáků byla favoritem. Vyhrála už 1. třetinu 0:3. Ve 2. části svůj náskok zvyšuje. Je jenom několik "volnějších" chvil, kdy se věnujeme útoku a kombinacím v pásmu. Kometa je lepší, pohyblivější, hokejovější. Ve 28. minutě vypíchne kotouč na obranné modré a řítí se za pátou trefou. Vzadu hraje náš soupeř s přehledem, dlouhými přihrávkami nepouští Hanáky do hry. Po dvou třetinách vede vysoko 0:7.

Ve 3. dějství Kometa náskok ještě přiživuje. Desátou branku vstřelí už ve 48. minutě a během té další uteče dokonce na 0:12. Hosté oplývají větším důraz, lepším napadáním. Hanáci se alespoň pokoušejí o kontry. Nebude jim dopřána gólová radost, podlehnou 0:13.