Když se hraje hokej... (odměna je na dosah)

Když se hraje hokej... (odměna je na dosah)galerie

Po nepříliš povedeném utkání s Uherským Brodem odjížděl náš starší dorost s odhodláním napravit si pošramocené sebevědomí a hlavně předvést výkon, za který by se nemusel stydět. Ale hned ve 2. minutě nám soupeř svou úvodní brankou ukázal, že to nebude tak snadné. Hrál tvrdě, někdy i za hranicí regulérnosti, za což byl často vylučován. A hned naši první početní výhodu dokázal po pěkné kombinaci využít Vojta Kudlička, v 7. minutě. Avšak soupeř nám v 17. minutě při našem oslabení oplatil stejnou mincí.

Ve 23. minutě Brno navýšilo svůj náskok již na 3:1. Nám opět pomohla využitá přesilovka. Filip Laciga, a je to 3:2! Naši hráli srdcem, na rozdíl od soupeře, který se spíše věnoval osobním soubojům a diskuzím s rozhodčími. V polovině zápasu šikovně nahodil puk na branku Vojta Uhlíř, puk, který vzápětí skončil v síti! 3:3! Ve 35. minutě soupeře dorazil svou druhou trefou Vojta Kudlička. Technika se už nedokázala vzpamatovat.

Celou poslední třetinu jsme poctivě bránili a Brněnské moc do šancí nepouštěli. Kluci ukázali, že hokej hrát umějí, a když je potřeba, tak dokážou sáhnout i na dno svých sil.

Regionální liga staršího dorostu (26. kolo finálové skupiny)