Junioři ztratili v Boskovicích sérii výher. Trvala 2 měsíce

Junioři ztratili v Boskovicích sérii výher. Trvala 2 měsícegalerie

V první třetině jsme byli do 15. minuty aktivnější a lepší. Výsledkem byla naše první branka. Ale toto vedení trvalo jen krátce a úvodní dětství skončí bez vítěze. Celá třetina se hrála ve vysokém tempu z obou stran. Bylo potěšením takový hokej sledovat.

Do druhé třetiny jsme nastoupili trochu lehkovážně a po našich chybách jsme prostřední pasáž ztratili 3:0. Nutno podotknout, že nás podržel i brankář Fajgl.

Do třetí třetiny nastoupilo naše družstvo ve zúžené sestavě a hrálo se na dvě pětky. Podařilo se vystupňovat tempo a tlak, což vedlo ke snížení manka na 4:3. Následně jsme ještě chtěli utkání otočit či přivést k nájezdům. Ve hře 6 na 5 (bez brankáře) ale náš risk nevyšel a dostali jsme dva góly do prázdné svatyně.

Nedala se nicméně právě ve třetí třetině upřít klukům bojovnost. Touha utkání zachránit. Juniorka prohrála po 13 vítězstvích.