Junioři umlčeli Bobry ve 12. sérii nájezdů

Junioři umlčeli Bobry ve 12. sérii nájezdůgalerie

Juniorka Kroměříže se doma od začátku opřela do silného Val-Mezu. Bobry jsme přehrávali a 7 minut je nepustili ke střele na bránu. A to už Filip Petr otevírá skóre! Hosté z Valašského Meziříčí odpoví útočnou aktivitou, ale Hanáci jsou vzadu obezřetní. Ve 12. minutě zařídí druhou změnu ve skóre Honza Morev. Hanáci mají nabito na více gólů. V 15. minutě nepotrestají chybnou rozehrávku a spalují ještě dvě tři slibné možnosti. Odvaha se však vrací i na hokejky hostů, výrazně nás ohrozí nedlouho před sirénou.

Do 2. třetiny vpadne náš rival lépe a agresivněji. Kroměříž se má co ohánět, aby uhájila čisté konto. Postupně přidáme ve hře dopředu a téměř pět minut neslezeme z pásma. Hokej postupně znervózní, provázejí ho tresty a diskuze. Ve 37. minutě zazdíme zblízka obrovskou šanci, i s dotěrnou dorážkou. Třetinu končíme v oslabení 3 na 4.

Ve 3. třetině hosté toto naše oslabení vyplatí okamžitou korekcí na 2:1. Útočíme, ale produktivitě leccos chybí. Ze druhé kloudné protiakce Bobři ve 49. minutě vyrovnají na 2:2. Ještě jednou získají Hanáci nejtěsnější náskok, to v 54. minutě pohotově zakončí Míša Dluhoš rychlý ťukes dvou přihrávek. Bylo to v přesilovce, ale početní výhodu zužitkuje v 58. minutě i Val-Mez. Budou penalty, po 60 minutách svítí stav 3:3!

V 1. sérii nájezdů vyrovná za Hanáky na 1:1 Filip Laciga. A pak už hezkých pár minut žádný střelec pokus nepromění... Jede se 12. kolo penalt a vítězný kus si připisuje Daniel Pražan. Střelec hostů neuspěje, takže Kroměříž vítězí za dva body!

Regionální liga juniorů (4. kolo)
HK Kroměříž - HC Bobři Valašské Meziříčí 4:3 po nájezdech
(2:0, 0:0, 1:3 - 1:0), nájezdy 2:1

Branky (asistence):
Petr (Morev), Morev (Macík), M. Dluhoš (Mynář, Vohrabal), vítězný nájezd D. Pražan

Fajgl, R. Pražan - Andrýsek, K. Holík - Raška, Vohrabal - Peluha - Hubík, F. Laciga, J. Apolenář - Kopčil, M. Dluhoš - Hrazdíra, Kudlička, D. Pražan - Petr, Morev, Macík

Trenéři: Bc. Zdeněk Bečka, Marek Rožnovják