Junioři přejeli Hodonín. Druhá třetina exhibicí

Junioři přejeli Hodonín. Druhá třetina exhibicígalerie

Junioři už v pátek na penalty přetlačili Techniku Brno a nyní "měli pifku" na svém ledě na Hodonín. Začneme aktivněji. Na sklonku 2. minuty ale dostanou Drtiči početní výhodu, kterou bez meškání zužitkují. Prohráváme. V 7. minutě převezme náš borec parádní puk na útočné modré, ale obránce ho ještě vytěsní. A hned z brejku mohou Drtiči zvýšit náskok! Naše odpověď už nesnese odkladu a v 8. minutě je vyrovnáno. Hanáci jsou hokejovější, ale Hodonín (v omezeném počtu hráčů) bojuje a čeká na svou příležitost. Ve 14. minutě se neprosadíme ze dvou tří dorážek. V 17. minutě získáme vedení 2:1. Po velkolepé akci... Uvolnění zády k brance, přesná přihrávka a pohotová střela do šibenice!

Do 2. třetiny vyrazíme dravě, nabuzeně... Než si většina lidí sedne na místo, už je to 3:1 pro Kroměříž! Hosté se na chvíli vzpamatují, ale už ve 24. a 25. minutě je zasypeme sprškou střel při přesilovce. Naše šance se množí, jednu nedokonáme u levé tyčky. Ve 28. minutě se propasírují Hanáci přes útočnou modrou, dvěma hráči, a směje se ten třetí... Z odraženého puku to zamázne David Hubík. A góly přibývají, konto hostů těžkne... V polovině duelu skórují naši po bravurním průniku. Za 20 vteřin "padne šestka", vedeme 6:1! Ve 33. minutě svítí už 7:1... Čtyři trefy během šesti minut! Hrajeme s velikou chutí. V závěru 2. třetiny ještě prováháme krátkou přesilovku 5 na 3, ale menší výhodu už ne! Po překvapivé zdravici od modré přidáme gól osmý.

Na úvod 3. části přidá Hodonín v nasazení, hraje více do těla, snaží se i útočit. Přesto ve 45. minutě inkasuje branku devátou, po naší dorážce zleva. Vzápětí až exhibičně uhrajeme oslabení. V 50. minutě vstřelíme po závaru (ne)populární "desítku". Stále nejsme syti, načas připustíme i otevřený hokej a v 57. minutě kompletujeme číselnou řadu na výsledek 11:1!