Junioři potvrdili v Hodoníně roli favorita. Obránce Tkadlec se 6. trefou ve 4. zápase

Junioři potvrdili v Hodoníně roli favorita. Obránce Tkadlec se 6. trefou ve 4. zápasegalerie

V páteční podvečer naši junioři zavítali na led Drtičů z Hodonína s vědomím, že jsme první v tabulce a máme za sebou dvě těžká klání s Boskovicemi a Technikou, která jsme vyhráli. Kluci tak krapet podcenili začátek utkání, ale ukázala se síla našich hráčů... I když jsme rychlé vedení 0:2 (po brankách Marka Nesrsty a "Majkla" Tkadlece) ztratili, tak ještě do konce třetiny se podaří skóre překlopit na naši stranu. Od té doby bude na ledě jen jedno družstvo, družstvo Hanáků.

Další dvě třetiny naši hráči zasypou domácí branku sprškou střel, a tak vyplyne vítězství 3:6. Na tomto vítězství mají lví podíl obránci Michal Tkadlec a Marek Nesrsta, kteří si s chutí zastříleli a dali dohromady 5 branek... Gratulujeme!

Nutno podotknout, že Drtiči se snažili, co jim síly stačily, že bojovali až do konce. Zápas nevzdali a napomohli jeho úrovni. Diváci viděli pohledný, kvalitní hokej. Naše parta domácí přehrála, jak po technické, tak i po taktické stránce.

Bylo vidět, že ambice týmů jsou někde jinde. Hráčům patří poděkování, že nedopustili nějaké neočekávané překvapení v podobě ztráty bodů. V minulosti se nám to stávalo. Zápas jsme odehráli v dobrém tempu a nasazení. V neděli nás čeká další domácí bitva se Lvy z Břeclavi. Tímto vás zveme do hlediště! Podpořte svou Kroměříž v bitvě o další body...