Ještě je čas něco vyhrát! S většinou hráčů zastaví kolotoč o víkendu

Ano, až na pár výjimek už sezona 2018/19 končí většině družstev HK Kroměříž. O tomto víkendu! Opřeme se do svých protivníků veškerým svým umem. A bojujme o to více, že je to nadlouho naposledy...

Dvě poslední klání jsou připravena našim juniorům. V pátek by rádi uspěli v Českém Těšíně. Těžko říct, co čekat od Vlků, ale mají tým nepoměrně silnější, než jak se jeví z pořadí v tabulce! Hanáci potřebují na česko-polském pomezí vybrousit, vyleštit formu na "velikou neděli", na přímý souboj o 5. místo s meziříčskými Bobry. O stupínek bychom překonali loňské umístění v Lize staršího dorostu. Bude to těžké – svoláváme fanoušky a příznivce – vemte s sebou hlasy, tleskající dlaně... Pojďte zadarmo na vrcholný duel mládežnických kategorií!

Dvěma zápasy je obdařen i kroměřížský dorost. V sobotu ho čeká "souboj pravdy" na ledě vítěze ligy Poruby. Musíme zabojovat, chceme to Porubě ztížit a znepříjemnit. I nás zdobí hokejová síla, jak se před týdnem přesvědčily Vítkovice! Byly rády za jediný gól navrch! V neděli nám přijede do Kroměříže Hradiště a čeká se krásný, kvalitní duel! Hanácká odvaha a zarputilost, "hecovačka" proti prvotřídnímu Slovácku by měla, měla ústit ve výhru na závěr sezony. V "borce na konec"!

Pouhé jedno utkání zbývá starším žákům "A" a mladším žákům "C". Jedou v sobotu do Brna za Warriors. Právě naše "áčko" má s Warriors velmi dobrou bilanci. Naposledy doma podlehlo v heroickém zápase 6:7. Krásnému utkání předcházelo v Brně dokonce klání "historické"! Hanáci inkasovali ve 12. vteřině, aby napružený Kryštof Pejcha odrážel a likvidoval šanci za šancí, abychom za velikého, hrdého příspěvku celé té party vezli domů výhru 1:2!!!

Mladší žáci "C" ještě "Válečníky" neporazili. Ale "nikdy neříkej nikdy!" Zvláště doma jsme byli hodně dobří – jenom nás favorit dvakráte přetlačil. 3:4 a 3:5.

Žákovské "béčko" a "déčko" se musejí připravit na dvě zkoušky, na Ostroh venku a na Brod doma. Chtělo by to minimálně uspět doma v neděli. Proti brodskému Spartaku. Před příbuznými, před fanoušky, kamarády!

Sobota je hracím dnem obou týmů 4. tříd. "Áčko" teď cestuje do Valašského Meziříčí. Rádo by dále prodloužilo, doplnilo úchvatnou sérii bez porážky. "Béčku" budeme fandit v Kroměříži. Proti Vsetínu. Věříme, že naši borci zaberou, že nás v dobrém překvapí.

Sobota zve Hanáky i do Zlína. Na turnaj 3. tříd. Snad to tam proti Zlínu, proti Brodu půjde třeťákům "od nohou i od ruky". S jasnou hlavou, s velkým srdcem!

Hokejový víkend

pátek 15. 3.
junioři v Českém Těšíně (od 17:30)

sobota 16. 3.
4. třídy "B" hostí Vsetín "A" (od 9:15)

4. třídy "A" ve Valašském Meziříčí (od 13:30)
dorost v Porubě (od 13:45)
mladší žáci "C" v Brně na Warriors (od 9:00)
starší žáci "A" v Brně na Warriors (od 11:00)
mladší žáci "D" v Uherském Ostrohu (od 10:15)
starší žáci "B" v Uherském Ostrohu (od 12:15)

3. třídy na turnaji ve Zlíně (proti Zlínu a Uherskému Brodu)

neděle 17. 3.
junioři hrají doma s Valašským Meziříčím (od 9:30)
dorost přivítá Uherské Hradiště (v 12:15)
mladší žáci "D" hostí Uherský Brod (od 14:30)
starší žáci "B" stejný klub (od 16:30)