Jasná výhra Brumova nad staršími žáky

Jasná výhra Brumova nad staršími žákygalerie

"Béčko" starších žáků hostilo Brumov-Bylnici a čelilo kvalitnímu soupeři. Protivník je v úvodní třetině přehrál 0:3, suverénně. Naší družině se hokej nedařil dle představ. Také díky dvěma individualitám Brumova, které hrály hru "o stupeň vyšší".

Ve 2. dějství pokračuje nadvláda hostů, kteří to do nás hustí bez zábran a bez pardonu. Ve 26. minutě vedou už 0:5. Naše hra je neurovnaná a brankáři se občas nedostane výpomoci spoluhráčů. Asi od 32. minuty však zmnožíme útočné akce a zlobíme soka odvážným výsadkem minimálně každé dvě minuty. Na branku to přesto nestačí, ztrácíme už 0:7.

Ve 3. třetině dotvoří favorit vysokou výhru, vítězí 1:11. Těší nás nicméně čestný gól Hanáků, za stavu 0:9. Ujede náš hráč a po dvou dorážkách se konečně radujeme.