Hradiště přestřílelo snaživé starší žáky Kroměříže

Hradiště přestřílelo snaživé starší žáky Kroměřížegalerie

"Béčko" starších žáků bylo pro zápas v Uherském Hradišti "zlehka" posíleno, ale rozumělo se to samosebou. Jeli jsme na ledovou plochu třetího týmu tabulky, jehož od nás dělil "náklad" patnácti získaných bodů.

Úvod duelu jsme zvládli a zůstali za domácími pozadu jen o jedinou branku. Bohužel v tom 2. dějství na Hradiště nestačíme, alespoň co se týká produktivity. Dostat za 20 minut 6 gólů je moc, toho si všimne asi každý.

Ve 3. části předvedeme hokej jaksepatří a je opravdu škoda, že už byl zápas vlastně rozhodnutý. Třetinu dokonce o fous (o jeden kus) vyhrajeme. Celkem vzato viděli fandové v Hradišti zápas divoký, při výsledku 12:8 jeden nový gól každé tři minuty...