Hradiště obralo mladší žáky o domácí body

Hradiště obralo mladší žáky o domácí bodygalerie

Mladší žáci "D" v sobotu přivítali Hradiště a už brzy tahali za kratší konec. Prohráváme. Hosté jsou lepší, jsou útočnější. Naši se v určitých úsecích do útočného pásma ani nedostanou. V polovině 1. části zakončí Hradiště druhou brankou brilantní kombinaci. Únik zleva, přihrávku před bránu i s pohotovou střelou. Hanáky několikrát podrží gólman Domča Hůzl – náskok hostů by jinak byl vyšší. Naše šance vlastně – nejsou. Poslední minuty vyplní domácí přesilovka. Až poté se osmělujeme... Nadvakrát, natřikrát!

Ve 2. třetině Kroměříž zabojuje a dlouho, dlouho drží neměnný stav skóre. Ve 30. minutě nám znovu kyne přesilovka, v té se však Hradiště nijak zvlášť nezapotí... V obraně snesou Hanáci i břitkou kritiku, ale útočné fázi schází rychlost, pohyb. Třetina se nachyluje, a vtom ve 38. minutě frnkne všem a každému do sóla Miky Pochylý, aby tribuny halasně ocenily trefu na 1:2! Vzápětí přečíslíme, řítíce se na kasu, soupeře třemi borci (k nule), leč zamíříme do betonů.

Bohužel... Hosté mají živelný nástup do 3. pasáže a po pěti minutách vedou 1:4. Přehrávají nás. Náš pohyb není konzistentní, a to nejen v rámci střídání. V 52. minutě stopí gólman Hůzl kotouč proti trojnásobné přesile. Naši hráči rozhodně "ostudu" neudělali, ale je fakt, že u nás vyhráli hosté s lehkostí, s přehledem. Nakonec 1:5.