Hostina proti lídru soutěže! Rezerva starších žáků se vyždímala, bodovala!

Hostina proti lídru soutěže! Rezerva starších žáků se vyždímala, bodovala!galerie

"B" tým starších žáků ukázal morální i hokejové vlastnosti v domácí bitvě s "nedostižným" lídrem... Už 1. třetina je z naší strany skvělá, dokonce vedeme. Ani její resumé 1:1 není špatné. Zásadní je ale vidět naši hru, odhodlání, bojovnost. Nevypustíme souboj, favorit není schopen nás souvisleji přehrávat. Vzadu vládne brankářská chladnokrevnost Dana Koblihy.

Ve 2. dějství nabývají Bobři na síle a aktivitě. Není mnoho hrází, jak je zarazit. Ve 25. minutě vedou 1:2. Dlouho se nedokážeme "stabilizovat" v útočném pásmu, Val-Mez teď dominuje v útoku i obraně. Až ve 31. minutě "udělá" náš borec v jízdě zleva dva hráče, uvolní se... - a trefí břevno! Hosté jsou hokejovější a prosadí se potřetí, ranou zpoza kruhů. Příští minuty náleží Hanákům, mají ale opravdu střeleckou smůlu! Až ve 38. minutě zhmotní v "branku naděje" další průjezd obranou nezastavitelný Tomáš Macek. Ztrácíme pouze 2:3, navíc máme našlápnuto! Val-Mez v závěru dobrých 5 minut na ledě "neexistuje"!

Třetí část je vrcholem domácích klání, tohoto týmu v této sezoně! Bobři jako by nás chtěli "pozřít", takovou převahu mají... Od 43. minuty vedou 2:4. A perou to do nás, perou a stále přihazují... Dan Kobliha je čaroděj, dokazuje jistotu rukama, nohama. Bobři hoří údivem, co jim dneska neprochází! Ve 49. minutě Hanáci využijí přesilovku. Vzápětí inkasují třetím dorážejícím Bobrem, hokejkou vysokou, či snad nevysokou... Přesto naši nepoleví a hned v 51. minutě snižují na 4:5! A po chvíli vyrovnají!!! Tohle je pecka, tohle málokdo čekal... Závěr už patří síle hostů, ale houževnatost, srdce Hanáků dnes prohrát nepřipustí. Hrálo se v tempu, jež týmy uměly vystupňovat, diváci bouřili (a uvnitř ani nedutali)... Krásný, krásný zápas!