Hokejový víkend má 3 dny – více bitev pro žáky a týmy Sršňů

Na spadnutí je nový hokejový víkend – věříme, že váš a vašich Hanáků... Začíná se v případě žákovských celků (týmů "A" a "C") už v pátek, borci jedou do Zlína. Snad se tam ukážou ve formě a s vůlí, s nasazením a v ničem to Beranům neusnadní! Hned v sobotu se přesunou naše družstva do Přerova. A snad právě v Přerově kluci potěší své rodiče a inspirují trenéry... Naše žákovské party "B" a "D" narazí na vlastním ledě na Hradiště. S Hradištěm se utkávaly často již od prvních zápasových skluzů – je tu prostě "derby"!

Juniorka s dorostem si schovaly den bitev až na neděli. Začínají proti Hodonínu junioři. Budou vyhlížet první body finálové skupiny... Zatím mají po duelech s Warriors a s Opavou "prázdnou kapsu". Musíme už zabrat! Osobně se na nedělní ráno těším, vím, že když už musíme, býváme "o stupeň lepší". Jak by řekla reklama. Chci tady reklamu na juniorský hokej, velký zápas Hanáků!

Dorost naváže zápasem v neděli v pravé poledne. Přijede mu Frýdek-Místek. Velice solidní soupeř, jehož jsme s jiným týmem v jiných letech poráželi..., ale uměli jsme i prohrát, nechat se přetlačit. Jako v předjaří roku 2018, když jsme Místek opouštěli poraženi, trochu "zbytečně". Souboj s Valcíři by mohl být vyrovnaný, bojovný, urputný. Opravdu pozvánkou pro fanoušky!

Čtvrťáci jsou vyjmenováni do čtyř jednotek hráčů. V Kroměříži se tentokrát představí na nedělním turnaji "céčko" a "déčko". Budou naše Sršně testovat Valaši Zlína a Vsetína, ale já tuším, že "Valach Sršně neutahá". Kamarádi našeho "áčka" a "béčka" míří v neděli do Zlína – vytáhnout na Zlín a na Brumov!

Po menší pauze bude HK Kroměříž fandit a přát i druhákům. V neděli budou připraveni vybojovat nějakou výhru v Uherském Brodě. S Brodem se tam ale nepotkají, změří um a elán se Zlínem a Brumovem.

V případě klubového "áčka", mužů, prvního týmu ze dvanácti, jsme už leccos vyzradili, hodnotili, komentovali... Protivníkem Hanáků bude tradiční pilíř Krajské ligy mužů "našich regionů", opravdu velmi dobrá Velká Bíteš. Před lety uměla u nás i vyhrát, či alespoň potrápit. Nás ale jména soupeřů nějak zvlášť zajímat nemusejí. Každý s námi bude po valnou část bitev rovnocenný. Chceme-li v lize vítězit, musíme těm zápasům dávat všecko.

Hokejový víkend

pátek 9. 11.
16:00 – mladší žáci "C" nastoupí ve Zlíně
18:00 – starší žáci "A" ve Zlíně pokračují

sobota 10. 11.
9:30 – mladší žáci "D" vyzvou doma Hradiště
11:30 – starší žáci "B" s Hradištěm navazují
17:00 – muži se doma postaví Velké Bíteši

14:00 – mladší žáci "C" začínají v Přerově
16:00 – starší žáci "A" se opřou do Přerova

neděle 11. 11.
9:30 – juniorka hraje v Kroměříži s Hodonínem
12:00 – dorost ji vystřídá v souboji s Frýdkem-Místkem

po 14:15 (4 hodiny) –"céčko" a "déčko" 4. tříd se těší na turnaj a utkání se Zlínem a se Vsetínem

"áčko" a "béčko" 4. tříd se vypraví do Zlína – uspět proti Zlínu a Brumovu

2. třídy zamíří do Brodu (jistě i do koutů či růžků, skulin Zlína a Brumova)