Extraligový Zlín poznal, jaká je síla 4. tříd Kroměříže

Extraligový Zlín poznal, jaká je síla 4. tříd Kroměřížegalerie

"Áčko" a "béčko" našich 4. tříd se představilo na turnaji v krajské metropoli, ve Zlíně. Naši Sršni dokázali, že už leccos umějí a mohou se směle vydat podél mantinelu velkých kluzišť. "Velký hokej" už nám kyne opodál a Sršni jsou už teď připraveni, účelně vyzbrojeni. Ve Zlíně bylo na naše barvy pokoukání zálibné a osvěžující, až na jeden méně povedený duel jsme si vedli velice, velice dobře.

Elitní jednotka "A" týmu to rozjela a rozparádila, zúčtovala pod Baťovým mrakodrapem s každým a se všemi. Oj, to byla jízda! Odnesli to i domácí Ševci, kterým jsme ve 3. třetině opřeli o verpánek výživných šest branek. Pokud si s nejtěsnějším mankem dělali naděje na to, že nás ještě přetlačí, tak v závěrečném dějství neměli nárok a sílu, nemohli nás zaskočit. Výhra se skvěla čísly 8:4.

Také zápas s Brumovem-Bylnicí rozhodlo naše "áčko" ve 3. třetině. Přiživilo jednogólový náskok dvěma novými trefami a odzadu je poháněla neprodyšnost štítu, hradba a bariéra. Brumov byl nucen přijmout porážku 4:7. Na hokeji této naší družiny je a bude co zlepšovat, co rozvíjet, ale právě dobrých stránek a kvalit nemá poskrovnu. Borci na sobě dělají, mají ctižádost i týmového ducha. Mají vůli vyhrávat, nevzdat zápas. Věřit dlouho, dlouho, že ten i ten můžeme rozhodnout.

Příliš se nepovedlo klání "béčka" se Zlínem, tam nás domácí zatlačili ve 2. i ve 3. třetině. Zato duel "béčka" s Brumovem snesl i kritiku a přísné známky, byl prostě vydařený. Brumované nás doslova přetlačí, když ve 3. části vstřelí o dva góly více než Kroměříž. Bylo ale naše bojovníky za co pochválit, rvali se s osudem utkání na hraně možností. Také hráči této party mají leccos před sebou!

Děkujeme našim mladým talentům, kteří se herně osvědčili, a trenérům za to, jak je připravují a vedou. Rodičům patří poděkovat za lásku a trpělivost, za srdce ryzích a velikých fandů.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)