Drtivý finiš Zlína zvrátil bitvu mladších žáků

Drtivý finiš Zlína zvrátil bitvu mladších žákůgalerie

V elitní lize mladších žáků zavítal na Hanou Zlín. Hrajeme s ním obdivuhodnou 1. třetinu. Otevíráme skóre duelu a hosté se s tím nesmiřují. Opakovaně do nás buší, snaží se vyrovnat. Defenzivní výkon Kroměříže je nad jiné dobrý, hráči nevypustí souboj, zaskakují za sebe, jejich soustředěnost je absolutní. A to ještě hrozí z brejků, jednoduchých kontrů.

Druhou třetinu otevřou Berani vyrovnáním. Z trestného střílení. Hanáci však hrají odvážně, příští minuty hokej minimálně vyrovnají. Mančaft šlape jako hodinky a ve 34. minutě zaveze vedoucí gól (na 2:1), trochu šťastný, ovšem zasloužený. Uteče jen zlomek času a všem uteče náš borec, jemuž síťka rozepne svou náruč potřetí. Hned poté navíc nedáme novou "loženku"! Mohlo to být i 4:1...!

Ve 3. části sníží Berani na 3:2 a mohutně dotírají. Zataví naši obranu, nedopřejí oddechu. Naše aktivita mizí, máme jen pár útoků. Hosté vyrovnají v 53. minutě. Závěr je krutý a Zlín nezastavitelný. V 57. minutě už vede, v 58. minutě zvýší na 3:5 a v 59. minutě využije naší power-play. Těsně před koncem upravíme na 4:6.