Dorost, ten na úvod hluboce zaspal, poté však Brumovu stačil

Dorost, ten na úvod hluboce zaspal, poté však Brumovu stačilgalerie

Do Kroměříže jel v neděli Brumov a náš dorost se s ním utkal o 4. místo v tabulce. První třetinu jsme odflákli, nebruslili jsme a obránci se nevraceli pomoci brankáři. V polovině 1. třetiny prohráváme o dva góly a není s naším nasazením cesty, jak se vzpamatovat. Ve 12. minutě proniknou do naší obrany dva Brumované a za nimi dostává puk třetí, co jejich akci s povděkem dorazí. 0:3 – ne, to nechceme! V závěru dějství se Kroměříž zvedne a dotírá dvěma, snad třemi šancemi.

Druhá část bude z naší strany o poschodí kvalitnější. Hra se povystýlá, srovná a určitě až do 13. minuty máme mírnou optickou převahu. Sytíme útok, pereme to "do Valacha". Už ve 22. minutě zasouváme korekci na 1:3 a je "škoda škodověnka", že už záhy hosté urgují gól čtvrtý. A v čase 34:59, a to snad až nespravedlivě, připlácnou pátou vizitku. Hanáci podali ve 2. pasáži výkon sympatický, zejména po unylém úvodu bitvy. Bohužel ten stav 1:5 nadouvá brumovské líce vírou a sebevědomím...

Ve 3. dějství už týmy seznají, že je duel "doporučen" do análů. Zkraje třetiny ještě Brumov chce a tísní, ale Hanáci jsou obezřetní, zrychlili a stojí modročerveným u bruslí a hokejek. Gólman Tuček jako po většinu boje prostě nechybuje. Hrajeme s Brumovany hokej svižný, naprosto otevřený. Některé situace dokonce řešíme lépe než hosté, co už mají "na komoře". Nevedeme si špatně, ale druhá branka, nové góly čeřenem Brumova nezavlají. Máme to podtrhnuto jako 1:5.