Dorost se pochlapil v Uherském Hradišti

Dorost se pochlapil v Uherském Hradištigalerie

Dorostenci, kteří ještě na svém ledě schytali od Slovácka debakl 2:7, potvrdili zlepšenou formu právě v Hradišti. Byli domácím rovnocenným sokem a v zápase, kde mohl vyhrát ten nebo ten, podlehli pouze 5:4.

Začali velmi dobře a brzy se dostali do vedení. Utkání vypadalo, že je máme plně pod kontrolou. První třetina vyzněla pro naše borce.

Druhá třetina se vyznačovala náporem domácích a také to vyjádřili vstřelenými brankami. Naši hráči odolávali srdnatě. S nasazením se snažili zápas překlopit na svoji stranu.

Ve 3. třetině jsme finišovali a stahovali výsledek. Měli jsme i závěrečnou power-play. Přes nejvyšší úsilí, přes naši dnešní kvalitu se ale nepodařilo vyrovnat.

Klukům patří poděkovat za nevšední bojovnost a zápasovou vitalitu.