Dorost v Místku prohrál po nájezdech

Dorost v Místku prohrál po nájezdechgalerie

Dorostenci nastoupili v neděli v Místku a po dvou letech tam bodovali. Hráli sice v 1. třetině jen vlažně, přesto byla tato pasáž vyrovnaná. V jejím závěru skórujeme po teči střely od modré čáry. Vedeme.

Ve 2. části Hanáci zaspí začátek a domácí duel otáčejí. Přesto více šancí patří našim.

Ve 3. třetině dominuje soupeř, ale naše barvy drží na bodový dostřel brankář Michal Tuček. Po náhodné skrumáži před brankou vyrovnáme na 3:3. Nedlouho před koncem! Nájezdy už našim střelcům nevyjdou, ztratíme je 2:0.

Premiéru měl mezi dorostenci Zbyněk Straka. Zhostil se jí znamenitě. Doplnil sestavu tak, jak jsme u něj čekali.