Domácí Hradiště přehrálo kroměřížský dorost

Domácí Hradiště přehrálo kroměřížský dorostgalerie

Kroměřížský dorost měl po náročné sobotě "program i na neděli". Na ledě Uherského Hradiště, které aktuálně 7:1 deklasovalo slovenské a rakouské Lions. Zkrátka jsme opět nebyli favority...

V úvodní třetině nám to nejde a hledáme se. Inkasujeme dvě branky. Ve 2. části se naše družstvo zvedne k velmi dobrému výkonu. A všechno v tom čase domácím vrací. Vyrovnáno, 2:2. Týmu se dařilo uplatnit mnohé z toho, co mu vštěpuje trenér Hlobil.

Třetí dějství se už našim barvám nepovede. Hrají opak toho, co se učí a dostávají "pod kůži" na tréninku. Je z toho trochu zbytečná porážka 4:2. Kdybychom udrželi fazonu ze 2. třetiny, museli jsme dostat utkání alespoň k nájezdům.