Další nadstandardní výkon podali mladší žáci v Ostrohu

Další nadstandardní výkon podali mladší žáci v Ostrohugalerie

Ani ne před 14 dny bylo "déčko" mladších žáků týmem, který nevyhrál 2 měsíce... Černou bilanci ukončila strhující a vítězná bitva se Zlínem. A tak i tento celek Hanáků "prokoukl a otužil se". Hodnotný výkon ukázal i v sobotu v Ostrohu, na ledě druhého týmu ligy, velkého favorita.

Hanáci si bohužel neodpustili zaváhání v úvodu, které do osudu utkání promluví výrazně. Během tří minut obdrží tři góly a 1. třetinu prohrají 3:0. Druhé dějství však přinese světlo a oživení, naši se zvednou a favorit začíná od znovu. V polovině duelu se i našim povedou 3 trefy ve 3 minutách, rázem ztrácejí jen 4:3. Škoda že domácí do přestávky přidají i pátou branku.

Nebylo dnes v našich silách udělat ještě víc a více a kvalitní, bojovný duel třeba zremizovat. Podlehneme 7:4. Parta ale dřela, snažila se, nedala se lacino, přiměla soupeře k dobrému výkonu. Bylo to typické utkání, kdy se dá leccos naučit. A Hanáci dnes obstáli.