Čtvrťáci na velkém bojovali, nedali Vsetínu kus ledu zbůhdarma

Čtvrťáci na velkém bojovali, nedali Vsetínu kus ledu zbůhdarmagalerie

A už je to tady, 4. třídy válí... Na velkém, "dospělém" ledě daly o srdíčku vědět! Přivítaly ve čtvrtek hokejisty Vsetína a s výborným soupeřem se rozešly remízou. Dokázaly, že jsou skvěle připraveny na největší výzvy a na kolbiště dosud netušených parametrů. Naši hráči nezklamali, potěšili.

Sršni z domácího souboje s otužilými Valachy vyválčili bod. Bod za remízu 4:4. Utkání nebylo nikterak jednoduché, kroměřížské 4. třídy v něm "jen" dotahovaly. Z 0:2 na 2:2, a poté i s každým posunem skóre. Nevedli jsme ani jednou, ovšem tím cennější, tím lepší ta remíza kyne.

Tento tým čeká další duel na velkém bojišti už v neděli. Oba celky, "áčko" a "béčko", se teď budou "předvádět" a tahat zbraně všeho arzenálu. Do vánočního turnaje to chce nová utkání! "Hokej všech dospělých" přijaly naše party jako úkol, úkol nezklamat a napřímit se k výhrám, nebo alespoň k výkonům, co pohladí po duši. Dnes se to našemu "áčku" podařilo a Vsetín díky tomu nevyryl "brázdu vyvolených", vítězů. Nemohl nás přehrát a pokořit! Děkujeme, borci, zasloužíte plácnout po rameni a hned příští duel novou podporu početných hrdel.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)
velký hokej, velké kluziště
v Kroměříži 13. 12. 2018
hráno 3x 15 minut čistého času

HK Kroměříž „A“ – Valašský hokejový klub Vsetín „A“ 4:4 (0:0, 1:2, 3:2)

Sestava Kroměříže:
Válek, Šiška – Fryček, Chudárek, Mojžíšek, Mišurec, Jarka, Maček, Vrbecký, Mareš, Palička, Marcoň, Novák

Trenéři: Mgr. Luboš Murín, Petr Osina
Vedoucí týmu: Lucie Nováková
Statistiky: Petr Kolář