Céčko mladších žáků, to byl proti Olomouci copyright kvality

Céčko mladších žáků, to byl proti Olomouci copyright kvalitygalerie

"Céčko" mladších žáků mělo v sobotu soupeře v Olomouci. Domácí Kroměříž už 1. třetinu pokorně a pozorně odbojovala, brzy šla dokonce do vedení. Olomouc nás přitom tlačila, měla více ze hry, nicméně na naši kolektivní sílu nevyzrála.

Druhá pasáž bude z naší strany jedním slovem úžasná! Někteří naši rodiče sice "lapali" i mušky a viděli nedostatky, ale celkový obraz naší hry překonal většinu ligových třetin! Dáváme náramné góly (dva do šibenice), výborně bruslíme, vyhráváme útočné souboje. Olomouc se brání, někdy až "zoufale". Získáme "baculaté" vedení 5:0 a zaváháme až těsně před sirénou. Odneseme si do 3. třetiny čtyřbrankový náskok...

Ve 3. části Hanáci stvrdí, co započali. Utkání si pohlídali jako ostřílení mazáci. Inkasovali sice druhý gól, ale okamžitou odpovědí hostům připomněli, kdo je doma pánem. Výkon v řadě věcí připomíná ten ze 2. třetiny, umíme Olomouc sevřít a trápit a honit. V 59. minutě vlepíme sedmé razítko už do prázdné klece. To hrála Olomouc power-play i za stavu 6:2...