Brumovští přetlačili snahu mladších žáků

Brumovští přetlačili snahu mladších žákůgalerie

"Déčku" mladších žáků přijel do Kroměříže Brumov a vyšla mu 1. třetina. Měl jednu větší šanci, a tu využil. Jinak se hra přelévala, obě družstva kmitala po ledě. V závěru 1. části byli o dost lepší hosté. Jejich aktivitu podepřel důraz, takže vystřelí z pěti akcí ve třech čtyřech minutách.

Druhé dějství je z pohledu Hanáků skvělé. Zaberou a brzy vyrovnají na 1:1. Většinu prostřední části jsou rychlí a zdravě agresivní. Ve 31. minutě prokážou "důraz mužů" a možná pěti dorážkami urvou vedení. Hrneme se do útoků, ale třetí trefu nepřidáme. Ve 37. minutě se prosadí přes našeho beka zručný Brumovan a osamocen před kasou nezaváhá. 2:2!

Ve 3. třetině hosté ještě přidají a otáčejí na 2:3. Naši borci ovšem bojují a ve 49. minutě prováhá hráč sólový únik. V 51. minutě nezištná zpětná přihrávka Brumovana končí trefou z mezikruží. Hra se i za stavu 2:4 přelévá, je zcela otevřená. V 58. minutě vsadíme poslušný kotouč zhurta pod víko. Takřka na povel ale "nejšikovnější hráč" hostů projede celé kluziště, "udělá" tři naše borce a podtrhne výsledek 3:5.