Berani si vzali úvodní slovo a bylo po debatě

Berani si vzali úvodní slovo a bylo po debatěgalerie

"Céčko" mladších žáků si na neděli pozvalo ligově Zlín. Jeho Berani budou od začátku hokejovější a lepší v mnoha dovednostech. Během osmi minut Hanáci třikrát kapitulují. Až v 15. minutě snižují na 1:3. Berani okamžitě "trknou" k jízdě kupředu, servírují zpoza brány na gólovou hokejku před brankovištěm. Stihnou ještě jeden zápis a vyhrají 1. dějství 1:5.

Ve 2. části si Kroměříž nevede špatně, zabere a vypracuje si vícero šancí. Bohužel je nepřetaví v kýžené branky. V čase 36:00 pokryje gólman Skácel skrumáž několika střel. Remízový mezisoučet Hanáci neudrží, nezabrání šesté trefě téměř "do šatny".

Třetí třetina nabídne hokej oboustranně otevřený. Proti silnějšímu rivalovi se naši místy snad až překonávají, ale manko 1:6 je výmluvné... Dosáhneme spravedlivě na svou druhou trefu, vzápětí podusíme Berany přesilovkou. Přesto si sebevědomí hosté neodpustí zápasový "štempl" a v 57. minutě upraví na 2:7. Škoda toho zápasu! První třetina byla pro jeho průběh zásadní.